9 Kasım 2009 Pazartesi

TURNEDEYİM :)

Arkadaşlar, malumunuz son 2 haftadır turnedeyim... Çorlu, Körfez, Kocaeli, Türkiyemi dört bir koldan kucaklamaktayım... yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraf da Gerede'ye gitmek üzere araç beklerken çekilmiş idi... o hün önce İzmit, ardından Gerede yaptım, hatta oraya kadar gitmişken Ankara'ya da mı uğrasam diye düşündüm, fakat İstanbul'da ciddi işlerimin olması sebebi ile dönüş yaptım (ciddi işlerim de zaten başlı başına ayrı hadiseler topluluğu)
Fakat çok hoş bir seyahatolduğunu hatırlıyorum... insanların bana iyilik yapmak için adeta yarıştıkları bir gündü... önce beni Otogar'a yetiştirmek için kendi aracını seferber eden Efe Tur :) adamı, sonra yine otobüsümü yakalamak için parasını almayı unutan taksici, sonra "ne olacak bu da benden olsun abla" diyerek çıkışmayan bozukluğumu alarak bana simit ısmarlayan simitçi, fotoğrafta gördüğünüz, elime çay, sırtıma koltuğunu veren, dolmuşçuyu tembihleyen amca ve son olarak, "buraya kadar gekmenize gerek yoktu avukat hanım" diyen icra müdürü (gerçi sonuncusu biraz sinir bozucu olmuştu:))
Sade, sevgi dolu, gönlü zengin insanlar... içimde sevinç, camdan vuran güneş ışığım, seyr-ü sefam, kucağımda kestane şekerim... bir de kitabım... ben yolları severim:))

2 yorum:

özge dedi ki...

yollar da seni sever oya özhan!

oyaozhan dedi ki...

Oya Özhan seninle yollarda olmayı da sever Özge Aras;)